שמשיות

 
אין דבר מהנה יותר, מאשר לשבת בחצר הבית, תחת שמשיות מצלות. אחד מהאלמנטים, אשר הופכים כל ישיבה בחוץ לנעימה היותר היא השמשייה, אשר ניתן לבחור אותה כמעוצבת ומתאימה בגוונים לאלמנטים של החצר. גם בבתי הקפה בערים השונות, השמשיות תמיד מושכות את עינינו ביופיין המרהיב וכן, מבקרי בתי הקפה השונים, יכולים לשבת מחוץ לבית הקפה מבלי שהשמש תפריע להם. גם בחתונות או אירועים שונים המתקיימים בצהרי היום ניתן לראות שמשיות בגני האירועים או באירועים המתקיימים בטבע או סביב בריכת שחייה.
 
ניתן למלא את החלל בצבע באמצעות שמשיות שעמידות לשמש באמצעות המרקם והציפוי המיוחד של הבד שממנו הן מיוצרות. התחושה של ישיבה תחת השמשייה הינה תחושה של אינטימיות. שמשייה הי בעצם צינור מתכת, אשר אלין מחובר בד ברזנט דביק בצבע ירוק או כחול. כאשר שמשיות אלה, פזורות במדשאות של בריכות שחייה. היום העיצוב השתנה וניתן למצוא שמשיות מעוצבות ומשוכללות בהרבה יותר מאשר אלה שהכרנו לפני שנים  רבות .

 
טווחי המחירים  של שמשיות

 
טווח המחירים משתנה בין השמשיות השונות. יש חשיבות מכרעת לטיב החומר שממנו עשוי שלד השמשייה וכן, לסוג הבד של השמשייה. שמשיות רבות שתמצאו היום בארץ, הינן שמשיות אשר יובאו מסין ומיוצרות מאלומיניום רך. שמשיות אלה, לא יחזיקו מעמד זמן רב, אולי לשנה או מקסימום למשך שנתיים. ישנן שמשיות שעשויות מעץ, אלה תהיינה חזקות ומיוחדות יותר הן מבחינת האיכות והן מבחינת העיצוב.
 
השמש בישראל היא חמה ועונת הקיץ והאביב נמשכת לחודשים רבים ולכן, רכישה של שמשיות איכותיות, תהיה מתבקשת. בדי שמשיה כמו בד דרלון שהם בדים רווי סיבי ניילון וטפלון שאיתם מייצרים סוככים אלה יהיו הבדים האידיאליים ביותר ליצור שמשיות.
 

שמשיות שתחזקנה מעמד- קיץ אחר קיץ

 
מי מאתנו אינו מכיר את העובדה שרכישה של מוצר זול, תעלה לנו בסופו של דבר ביוקר. זו הסיבה שיש להשקיע ברכישה של שמשיה. כל היופי הינו לבחור שמשיות שתהיינה חזקות, מעוצבות, כאלה שתתאמנה לאלמנטים השונים בגינה שלנו, בבית הקפה או ליד בריכת השחייה הפרטית שלנו. יש למצוא את המותגים המובילים של יצרני השמשיות, כך שתהיו בטוחים כי אתם רוכשים שמשייה שתהיה מוצלחת מכל הבחינות.
 
החוכמה ברכישה של שמיות הינה למצוא את השמשייה שתהיה אלגנטית , נוחה מעוצת וחזקה, כזאת שתחזיק מעמד קיץ אחר קיץ. כדאי כי תגיעו לכמה יצרני שנשיות ידועים ותשאלו לגבי האיכות והמחיר, אך לא לפני שקיבלתם את המידע היעיל והנכון לגבי רכישה מוצלחת של שמשיות אשר תקלנה על חייכם מהחום .
 
 
 
 
 

תפריט דף הבית