ריהוט משרדי

 
אם אתם לפני מעבר למשרד חדש, או ששיפצתם את המשרד הישן באופן יסודי, הדבר הראשון שתהיו מעוניינים להחליף, יהיו רהיטי משרד. עיצוב עוקרתי של המשרד, ישדר עוצמה ואלגנטיות. גם מסרים מסוימים לגבי אופי העבודה במשרדים השונים, עשויה להיות מועברת באמצעות בחירה נכונה של רהיטים עבור המשרד. במשרדים השונים, ניתן למצוא רהיטים שלא ניתן למצוא בבתים הפרטיים למשל, דלפק הקבלה בלובי של המשרד, כזה שהוא מעוצב בחצי קשת. זה הרהיט הראשון שאנו נתקלים בו כאשר אנו באים לבקר במשרדים השונים.
 
ההשקפה  והעיצוב של סידור הרהיטים, כגון העיצוב והסגנון של הרהיטים במשרד, אמורים להביע מסר מסוים ללקוחות ולעובדים. זו הסיבה שיש להשקיע בפן העיצובי בריהוט של המשרד. יש לציין כי עיצוב פשוט יותר של הריהוט המשרדי, יכול להקרין חום וביתיות ועיצוב של רהיטים מאסיביים יותר, עשוי לשדר שמרנות כמו למשל במשרדים של עורכי דין או רואי חשבון.
 

עיצוב וריהוט של חדר הישיבות

 
חדר הישיבות הינו אחד החדרים במשרד שחייבים להיות מעוצבים ומרשימים יותר, כאלה שיש בהם גם שקעים למקרן, מחשבים ניידים לנוחות העובדים או בעלי העסקים שמזמינים לישיבות, על מנת להשיק או לשווק מוצר או שירות חדש שבעל החברה מעוניין להפיץ. יש לתת תשומת לב גם לריהוט שישרת את העובדים, כזה שיהיה נוח וניתן יהיה לשבת שעות רבות במשרד. גם הלובי של המשרד הוא כרטיס הביקור של המשרד, היות והלובי הוא האזור הראשון שהאורחים או המבקרים במשרד נתקלים בו.
 
כיסאות ההמתנה חייבים להיות מרשימים ונוחים וכן הריהוט שיהיה בפינת הקפה, כל הפריטים הללו, מוסיפים נופך מיוחד למשרד ויש לבחור את הריהוט בקפידה וכל משרד יבחר את הרהיטים בהם הוא מעוניין בקפידה..גם כיסאות המנהלים חייבים לשדר סמכות ויוקר וכן נוחות למנהלים שיושבים על הכיסאות שעות ארוכות בפגישות החשובות שעליהם לנהל.
 

פתרונות אחסון נוחים ומעוצבים

 
גם פתרונות האחסון הם חלק בלתי נפרד בנושא של ריהוט משרדי. יש לבחור ארונות שיכילו את כל המסמכים, התיקיות והקלסרים. יש לדאוג כי במשרד, יהיו פתרונות אחסון איכותיים יש לבנות נישות שמיועדות לאחסון המסמכים. יש לבחון את האפשרויות השונות באולמי תצוגה של רהיטי משרד בכדי לעמוד על טיבם של הרהיטים וחשוב לא לחסוך, היות וראשית מדובר על ריהוט שאמור להיות נוח ואיכותי, כזה שילווה אתכם שנים וכן, רכישת ריהוט משרדי נחשב כהוצאה מוכרת בכל בית עסק כגון משרדים, חברות או מוסדות שונים.
 
 
 
 
 
 
 
 

תפריט דף הבית