​​​​​​​ריהוט גן

 
ממש כמו שאנו מעצבים את פנים הבית, כך גם נעצב את הגינה שלנו. באביב ובקיץ, או למעשה הרבה מעונות השנה, אנו נהנים לבלות בחצר הבית, כאשר אנו מקשטים אותה עם ריהוט גן מתאים, אשר ישתלב עם כל האלמנטים סביב. ישנם סגנונות רבים של ריהוט שמיועד לגינה, אם בסגנון כפרי, מודרני, אתני או שאנטי, הכול תלוי בסגנון של כ אחד, אך לפני שבוחרים רהיטי גן, יש לברר לגבי חומרי הגלם שמהם הם מיוצרים  אם הם עמידים ללחות או שיש לרכוש כיסויים אטומים על מנת לשמור על ריהוט הגן ועוד.
 
אנשים רבים יטפחו את גינתם, במיוחד הישראלים שאוהבים את המנגל והאירוח בחצר עם כל החברים או עם בני המשפחה. אם יש לכם למשל בריכת שחייה בחצר הבית, כדאי כי תמצאו גוונים שיהיו כחולים, מה שישתלב יפה עם הבריכה ברקע. יש כאלה שיאהבו את סגנון ההי טק הקר והמודרני ולכן, יחפשו ריהוט לגינה בעשוי מאלומיניום או  מתכת, אך יש שאוהבים יותר את ריהוט העץ והקש, הבמבוק או חומרי גלם טבעיים אחרים, אשר מקנים לגינה מראה חמים וכפרי יותר.
 

פינות ישיבה שמתאימות לגינה שלנו

 
היום פינות הישיבה הן יפות ומעוצבות, ממש כמו הסלון שלנון. יש לקחת בחשבון, כי הגינה היא פשוט ההמשך של הבית ולכן, אנשים רבים מטפחים את החלק הזה, כאילו זה ההמשך הטבעי לסלון הבית וזה אכן כך. כדאי להתייעץ תמיד עם המוכר באולמות התצוגה של רהיטי הגן, כך שיוכל תמיד לייעץ לכם, איזה חומר, גודל או עיצוב כדאי לכם על פי נתוני הגינה שלכם. למשל בחללי קטנים, שולחן עגול, יהיה אידיאלי היות והוא אינו תופס מקום רב. אם יש לכם מדשאה גדולה או אזור גדול בחצר, כדאי כי תרכשו מיטות שיזוף להנאתכם.
 
גם מבחינת תחזוקתם של רהיטי הגן, יש לוודא לגבי בדי הריפוד, אם קל יהיה לכבסם בעצמכם, כגון שליפה של הכיסויים וכיבוס באמצעות מכונת הכביסה, או שישנה בעיה בגלל סוג הבד שמצריך ניקוי יבש, מה שלבטח אינו מומלץ.
 

ריהוט גן יוקרתי

 
ממש כשם שקיים ריהוט סלון שהוא יוקרתי, כך גם קיים ריהוט גן יוקרתי. השאלה היא בעצם מה מבדיל בין ריהוט גן שנחשב סטנדרטי לבין ריהוט גן יוקרתי? ראשית, יש להבין, כי חומרי הגלם הם אלה שגורמים לריהוט הגן להיות יוקרתי, למשל רהיטי גן שעשויי מעץ טיק שנחשב לאחד מסוגי העץ היקרתיים ביותר או עץ סוסאמי וכן הלאה.
 
 
 
 
 
 
   

תפריט דף הבית