ריהוט גן – קריטריוני איכות מרכזיים

ריהוט גן כשמו כן הוא – הוא מהווה סל רחב של פרטי ריהוט אשר משמשים מחוץ לבית, קרי, בגינה, בחצר, במבואות הבית או במרפסת. בעוד בעבר היה ניתן להשיג ריהוט גן אך ורק בצורתו הפשוטה יחסית, תוך שימוש בפלסטיקים לבנים וכריות אשר איבדו את צורתן לאחר זמן קצר, הרי שכיום מתייחסים ברצינות לכל נושא הריהוט והסחורה לא רק מבחינת המגוון אלא גם מבחינת האיכות. להלן הקריטריונים המרכזיים שעל פיהם תוכלו לזהות פריטי ריהוט גן איכותיים באמת.

חומרים

ריהוט גן איכותי צריך להחזיק מעמד זמן רב כחדש, משימה לא פשוטה כאשר מדובר באקלים הישראלי. הסכנות האורבות לריהוט הן שמש קיצית חזקה, לחות גבוהה, רטיבות בחורף וקור. לכן, ריהוט הגן שתבחרו חייב להיות מיוצר מהחומרים הטובים ביותר על מנת לעמוד איתן מול פגעי הטבע. מבין החומרים הנפוצים ניתן לראות את הפלסטיק, אלומיניום, מתכת, עץ מלא (טיק, איירון ווד ועוד), ראטן סינטטי או במבוק וכל אלו עם או ללא שילובי זכוכית. סוג החומר קובע גם מאפיינים נוספים כגון משקל הרהיט (עץ מלא לעומת אלומיניום למשל), מראה יוקרתי (ראטן לעומת פלסטיק) ועוד.
​​​​​​​

עיצובים

הגן (או המרפסת או מבואות הכניסה לבית) מהווה חדר נוסף, גדול ונפחי של הבית. זוהי הסיבה מדוע רבים בוחרים להשקיע ברכישת ריהוט גן איכותי ולו רק בשל הזמן הרב אשר בו אנו עשויים למצוא את עצמנו מבלים בגינה. ריהוט גן מגיע כיום בשלל עיצובים וצורות, תופעה אשר מאפשרת התאמה אישית מדוייקת. פינות אוכל, פינות ישיבה, ערסלים, מיטות, גזיבו, הדומים, שזלונג, ספות פינתיות ועוד, כל אלו על בסיס אחד החומרים שהוזכרו לעיל ובעיצובים אשר נעים בכל הסקאלה של בין מאסיביים למינימליסטיים. ניתן בהחלט גם לרכוש ריהוט גן התואם למערכת מטבח החוץ וליצור בית שני, ממש מחוץ לבית. העיצובים כוללים בנוסף את הכריות והמזרנים של ריהוט הגן, כולם עמידים לחלוטין כנגד מים, לחות וקרינת UV והישיבה על גבם פשוט מפנקת. ולבסוף, בל נשכח את כיסויי הריהוט המעוצבים, אשר נועדו גם לעצב את החצר אך בעיקר לשמור על הרהיטים יבשים וחדשים.

בסופו של דבר, ריהוט גן יכול לנחול הצלחה מסחררת במידה והוא איכותי דיו ובמילים אחרות, עשוי מהחומרים הטובים ביותר ומעוצב למשעי.

תפריט דף הבית