עיצוב בר אירוח – פינת אירוח אופנתי בגינות פרטיות ואולמות אירועים

אחרי שעיצבנו את הגינות והחלפנו את העיצוב פעם אחרי פעם, תהינו לעצמנו מה עוד אפשר לחדש ואיך עוד ניתן לשנות, נכנס אל אופנת החצרות ואדריכלות החוץ טרנד חדש ישן שהולך ומשתדרג בשנים האחרונות, עיצוב בר אירוח, עיצוב בר אירוח בגינות הפרטיות הוא מראה מפתיע, אך כזה שעתיד להתפשט ולהניח את טביעתו בכל שטח חיצוני פרטי או עסקי.

שילוב בר אירוח בעסק או בגינה הביתית, דורש חשיבה מעמיקה ליצירת מראה שיהיה קשור לעיצוב הכללי/הקיים. שילוב נכון של כסאות בר חוץ יביאו את העיצוב שלכם למראה מסוגנן וטרנדי עוד יותר.

בר אקטיבי ובר סטטי – עיצוב בר אופנתי באולם אירועים

מעוניינים לעצב בר מעוצב מחוץ לאולם האירועים או בגן האירועים שלכם? עיצובין מגוונים של ברים בשילוב כסאות בר חוץ, בגוונים המאפיינים את המיתוג שלכם יהוו מענה מושלם. ברים מעוצבים חדשניים, כוללים פעמים רבות גם אפשרויות תאורה ועיצובים וחיתוכים דקורטיביים שונים. עיצוב בר חוץ, הוא לא עוד פלטה רגילה עם ברמן מאחוריה. המיתוג ושימת הלב על הפרטים הקטנים, כמו: הגוונים, חומר הגלם והחיתוך העיצובי עצמו

עיצוב גינות עתידני – Happy Hour 24/7

אחד העיצובים החדשניים ביותר, לפחות בארץ הוא עיצוב גינות תוך הוספת ברים עם כסאות בר חוץ. העיצוב הזה יעניק ומעניק לגינה הפרטית עיצוב צעיר ומודרני יותר. חשיבות שילוב בר וכסאות בר לגינה הפרטית, חשובה עוד יותר משילוב אופציה זו בגינה העסקית, כמו למשל באולמות אירועים, מסעדות ובתי קפה מאחר שגינה הביתית חייבת לשמור על רמת צביון ביתית בשונה מגינות עסקיות. אדריכל נופים מוכשר יוכל לבוא לידי ביטוי בעיצוב או בחירת עיצוב הבר באופן שישתלב עם העיצוב הנוכחי וייחד אותו.

עיצוב בר קלאסי וסולידי בגינות הפרטיות

בהמשך לנאמר מעלה, קבלו טיפ יעיל לעיצוב ושילוב ברים מעוצבים בגינות הפרטיות: השתדלו לבחור בגוונים החוזרים על עצמם בגינה ובחומרי גלם זהים או דומים לאותם חומרי גלם מהם מיוצרים רהיטי הגינה או אלמנטים דומיננטיים אחרים, כמו תאורת הגינה, הצמחייה ואפילו במקביל לעיצוב הפריטים המעוצבים המשלימים, כמו פסלים, כדים ואגרטלים, במידה ומייצגים חלק בולט מעיצוב הגינה.

עיצוב בר אירוח בבתי קפה – אלמנט חסכון במקום ומתן חווית אירוח שיקית

עיצוב או הוספת בר אירוח בבתי קפה, הוא רעיון המוסיף למראה העיצוב הכללי של המקום וגם כחלק מהחשיבה לחסכון במקום ותוספת מקומות לסועדים והמבלים במקום. תוספת של בר מחוץ למסעדה או מחוץ לבית הקפה הוא רעיון שניתן לראותו במסעדות רבות באזור אסיה והמזרח הרחוק. סגנון האכילה "על הבר" בחוץ. חשוב מאוד לשים לב לכיסאות הבר ולשים דגש על תקינותם. בשונה מכיסאות נמוכים רגילים, חוסר יציבות ולו הקלה ביותר עשויה לסכן את בטיחותם ושלומם של הסועדים. שלבו את נקודת העיצוב עם נקודת הבטיחות, בייחוד בתחום הכיסאות המעוצבים, הן בבית העסק והן בגינה הפרטית.

תפריט דף הבית