כסאות גן

 
כאשר השמש זורחת והילדים בחופשת הקיץ, כל מה שמתחשק זה לצאת לגינה ולשבת תחת הסככה, הפרגולה או השמשייה ולשחק עם הילדים. יש למצוא ריהוט גן מתאים כמו כסאות גן, אשר יתאימו לאלמנטים בגינה וכן, יהיו עמידים בשמש הקופחת של הקיץ, הלחות והרטיבות שמאפיינים בישראל את ימי החורף. אם אתם מעוניינים בחומרי גלם חזקים, יש למצוא ריהוט העשוי מאלומיניום שאינו מחליש ומחזיק מעמד בכל עונות השנה. רהיטי גינה המיוצרים מאלומיניום, ניתנים לפירוק והרכבה בקלות.
 
גם כיסאות המיוצרים מראטן, הפכו להיות המבוקשים ביותר, היות והם בעלי מראה קש וכן, הם עמידים היות ומדובר בחומר פלסטי גמיש ועמיד למשך שנים רבות מפני נזקי מזג האוויר. מי שמקפיד, לבטח ימצא כיסוי מתאים לכיסאות ורהיטי הגן, מה שישמור עליהם למשך שנים ארוכות.
 

עידן של טכנולוגיה מתקדמת והקשר שלו לכיסאות הגן

 
חשוב לציין, כי הטכנולוגיה של היום היא מתקדמת וגם בחומרי הגלם של כיסאות גן. מי שמעוניין לרכוש ריפוד העשוי בד, יוכל לרכוש ריפוד מבד מיוחד אשר עבה ועמיד בפני לכלוך ועמיד בפני הדהייה  והבלאי של השמש שניתן להסיר אותו מהכיסאות בגינה ולכבס אותו כמה פעמים בשנה, מבלי שיאונה לו נזק. עד עכשיו, מנינו את חומרי הגלם השונים לגינה אך את החומר החשוב ביותר עדיין לא הזכרנו. חומר הגלם הטבעי שכולנו אוהבים ומכירים והכוונה היא לעץ מלא.
 
אפשרויות העיצוב ואפילו הפיסול בחומר גלם מיוחד זה הן אינסופיות. יש לשמור על העץ הטבעי באמצעות תחזוקה מתאימה. יש לטפל בעץ ביסודיות, בכדי שלא יירקב ולהגן עליו באמצעות שמן ולק מיוחד שיגן עליו מפני בלאי של לחות  ודהייה של השמש שעשויה לפגוע בו בצורה ישירה. כדאי לשמוע על הוראות התחזוקה של כסאות הגן, מהמוכר שמכר לכם את כיסאות הגן, כך שתוכלו לתחזק אותם נכון.
 

התאמת כיסאות הגן לפי האופי האישי שלנו

 
עלינו להתאים את כיסאות גן לשאר הריהוט וחומרי הגלם ששולטים בגינה. אם למשל יש לנו שולחן מאלומיניום, לבטח לא נתאים לו כסאות מעץ. מי שמעוניין בעיצוב כפרי וחמים, יכול למצוא כיסאות חלומיים מעץ מלא לגינה, ספסלי עץ מגולפים ומעוצבים להפליא שהם גם נוחים וגם נראים כיצירת אמנות. לפני שנרכוש את הריהוט לגינה, עלינו לתחשב באווירה שאנו רוצים בגינה שלנו. מי שמעוניין בכיסאות בסגנון מודרני לגינה, יוכל למצוא בשפע, כאשר החומר השולט הינו מתכת כגון אלומיניום המונעת חלודה ובדים בגוונים מרהיבים שעמידים בפני תנאי מזג האוויר בארץ וניתנים לכביסה.
 
 
 
 
   
 

תפריט דף הבית