כסאות מנהלים

 
אחד מפרטי הריהוט המשרדי החשובים ביותר הינו כסאות לעובדים וכן כסאות מנהלים. האיכות של אותם כסאות הינה חשובה, היות ואנשים רבים היום בגלל אופי עבודתם המשרדית, סובלים מכאבי גב וצוואר ולכן יש לבחור כסאות שיתאימו לכל אחד באופן אינדיבידואלי, למבנה גופם. בחירה של כסאות עבור המנהלים, חייבת להתבצע תוך ישיבה בכמה כסאות מסוג זה באולמות התצוגה השונים אשר בהם משווקים כסאות עבור מנהלים ועובדים.
 
יש לבחור בחמרי גלם שיהיו נוחים כגון כאלה שלא מזיעים עליהם במשך היום. העיצובים הם מרהיבים ומרשימים אך החשיבות של רכישת כסא מנהלים שיהיה אורתופדי היא במעלה הראשונה עוד לפני העיצוב עצמו של הריהוט המשרדי והמשרד בכלל.
 

כסאות מנהלים- נוחות לפני הכול

 
ישנם מנהלים שיושבים שעות רבות במשרדם עם אנשי עסקים שונים. יש לוודא כי כסא המנהלים יהיה נוח, כזה שניתן יהיה לכוון לפי הצורך וזו הסיבה שיש לרכוש כסאות מנהלים עם כמה מנגנוני כוון שיהיה נוח למנהל לכוון על פי הנוחות שלו. יש לבחור בצבעים משלימים, כך שכסא המנהלים יתאים לשאר הריהוט בחדר, אם ארונות אחסון שולחן ועוד. מומלץ לבחור בכסא מנהלים שתהיה לו משענת ראש, מה שיפחית את הלחץ על הצוואר וחוליות הגב.
 
בכוון של כסא המנהלים, כדאי שתשימו לב לכוון הכסא והאופציות השונות בו, אם למשל ניתן להעלות או להוריד את גובה הכיסא, אם אפשר להזיז את המשענת של הכסא לאחור ועוד. גם כסא מנהלים שיהיו לו גלגלים יהיה עדיף על כסא קבוע, כך שניתן יהיה לנוע בחופשיות כאשר יש להיות בקרבת השולחן ולמצוא למשל מסמכים שונים או לפתוח מגירות.  יש מנהלים שמתייעצים עם מעצבי הפנים של המשרד, כך שהם אלה שמכירים טוב יותר את המותגים המובילים כך שהמנהלים יכולים להיות שקטים, כי מדובר בכיסא מנהל איכותי.
 

חומרי גלם של כסא מנהלים שלא יתבלו מהר

 
כדאי לקחת בחשבון, כי מחיר זול של כסא מנהלים,  עשוי לעלות לנו ביוקר מאוחר יותר וזו הסיבה שאם למשל החלטתם על כסא מנהלים בעל ריפוד עור מרשים, כדאי שהוא לו יהיה מיוצר מעור סינטטי או מה שנקרא "דמוי עור", כי אם מעור אמיתי.  יש להתאים את גובה הכיסא לגובה השולחן, מה שיקנה למנהלים עבודה נוחה יותר. מנהלים רבים מגיעים לחברות ידועות שהן יצרניות או יבואניות של מותגים ידועים, כך שהם יהיו בטוחים כי מדובר על כסאות איכותיים שיחזיקו מעמד למשך שנים והם לא יצטרכו תוך שנה- שנתיים להחליף שוב כסאות מנהלים.
 
 

תפריט דף הבית